Informace o výrobcích

Vážení zákazníci,
 

výrobky studia ANDY DESIGN slouží převážně k odpočinku, relaxaci a dekoraci. Jsou praktické, pohodlné a díky náplni z PVC kuliček i velmi lehké. PVC kuličky uvnitř výrobků jsou tvarovatelné a příjemně se na nich sedí – válí. Nabízíme od klasických pytlů přes taburety, pelíšky pro psy a kočky, sedáky až po postele. Také vyrábíme zcela originální designové kousky. Hrušky, klobouky, které se dají použít na sezení, křesla a houpačky. Vlajkovou lodí naší společnosti jsou pytle a taburety se symboly vlajek. Většinu výrobků navrhl designer pořadu Jak se staví sen Ondřej Borovec.

 

Náš sedací „nábytek” má kvalitní a odolné švy. Na zatěžovaných a větších výrobcích je dvojí jištění. Zip a suchý zip. Proto se nestane, že se místo plnění roztrhne. Venkovní látka je z polyesteru a tedy omyvatelná vlhkým hadříkem s roztokem saponátu. Snadno se udržuje. Výrobky pro pejsky jsou opatřeny vnitřním vakem, který lze snadno vyjmout a venkovní vak vyprat na 30 stupňů.

 

Naše výrobky jsou plněny PVC kuličkami, kvalitními a odolnými, které Vás budou příjemně masírovat. Avšak i tyto se časem mírně sesedají a musí se doplňovat. Pokud Vám někteří výrobci tvrdí, že ne, nemluví pravdu. Náhradní náplň lze koupit v eshopu. Pozor na výrobce, kteří plní pytle PVC drtí. Tyto jsou sice daleko levnější, ale neplní účel, pro který získaly tyto výrobky oblibu. Rozdíl mezi kuličkami a drtí je obrovský! Kuličky se přelévají, drť ne! Takže neušetříte.

 

Nabízíme nepřeberné množství velikostí a barev. Barvy se dají kombinovat a z jednotlivých výrobků vytvořit jednobarevné sety. Jako jediní nabízíme originální pytle se symboly vlajek.

 

PVC kuličky mají nehořlavou úpravu a splňují normy EU. Některé kuličky splňují i vyhlášku 84/2001 Sb. o zdravotní nezávadnosti pro děti do tří let.

 

Nové výrobky mají typickou vůni – zápach. Je to způsobeno právě PVC kuličkami. To je znamení, že jsou „čerstvé“. Tento zápach odezní do 14 dnů. Je to jako u čerstvě vyrobeného plastu.

 

Výrobky studia ANDY DESIGN jsou vhodné do interiéru a v provedení OUTDOOR i do exteriéru.OUTDOOR znamená, že jsou vhodné do přírody a snesou mírný déšť. Ideální jsou k využití na terasu, na balkon, k bazénu apod.

 

Jsme schopni vyrobit i sedací nábytek na zakázku. Pro firmy nabízíme i potisk loga nebo obrázku.

 

Překvapte své známé originálními výrobky studia ANDY DESIGN. Jako dárek určitě potěší.

 

Váš ANDY DESIGN TÝM.

+420 728 336 491
+420 723 955 450

Doprava nad 5000 Kč zdarma!
Největší výběr sedacího látkového nábytku.

Špičková kvalita za špičkové ceny!
Výrobky navrhuje designer pořadu Jak se staví sen!

© Copyright Pytlenavaleni.cz, Foto: Pavel Hofman